For å lese denne saken må du være abonnent

Et abonnement gir tilgang til alt innhold vi publiserer

☀️ SOMMERKAMPANJE 1 krone, ut august Du kan betale med vipps

Deretter kr 299,- pr måned. Automatisk månedlig fornyelse til ordinær pris. Ingen bindingstid, du sier selv opp når du ønsker

Er du allerede abonnent?

Fortsett 👉

BRANNSLUKKING: Israelske brannmannskaper forsøker å slukke en av brannene som ble utløst av ballonger palestinere sendte fra Gazastripen tirsdag.

Ballonger fra Gaza startet 20 branner i Israel

Israelske kampfly angrep mål i Gaza etter at det ble sendt en rekke brannballonger over grensen til Israel.

Publisert Sist oppdatert

Flere timer etter angrepene natt til onsdag forelå det ingen meldinger om at noen var såret eller drept. Israelske fly gikk på vingene etter at militante palestinere sendte brannballonger inn i Sør-Israel, opplyser sikkerhetskilder og vitner til nyhetsbyrået AFP.

Det israelske forsvaret IDF sier de rammet «militæranlegg tilhørende terrororganisasjonen Hamas», og legger til at «fasiliteter og møtesteder for terrorister» i Khan Younes var målet.

Eksplosiver

Powered by Labrador CMS