For å lese denne saken må du være abonnent

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud

1 måned - 1 krone Du kan betale med vipps

Deretter kr 299,- pr måned. Automatisk månedlig fornyelse til ordinær pris. Ingen bindingstid, du sier selv opp når du ønsker

Er du allerede abonnent?

Fortsett 👉

SESONGBETONT: Rolf Wam Fjell mener at dagens lovsang med enkle tekster er på vei ut igjen. – Det jeg ser mer og mer nå er at lovsangsartister som Michael Gungor og David André Østby blir litt poetiske igjen.

Spilte ni år i Hillsong: 
– Du kan ikke ha artistnykker

Rolf Wam Fjell er mest kjent for å ha vært trommis i ni år i Hillsong i Australia.

Publisert Sist oppdatert

LOVSANG: Nå jobber han deltid ved Vennesla musikkgymnas, og ellers er han musiker og går i Vågsbygd misjonsmenighet.

– Det var en fin erfaring å være i Hillsong, men det betyr ikke at jeg har svaret på alt når det gjelder lovsang, understreker Fjell overfor Dagen.

Han er nettopp ferdig med å spise middag back stage, etter å ha holdt et seminar om å bygge lovsangsteam på Skjærgårds.

Powered by Labrador CMS