For å lese denne saken må du være abonnent

Et abonnement gir tilgang til alt innhold vi publiserer

☀️ 1 krone for 1 måned Du kan betale med vipps

Deretter kr 299,- pr måned. Automatisk månedlig fornyelse til ordinær pris. Ingen bindingstid, du sier selv opp når du ønsker

Er du allerede abonnent?

Fortsett 👉

Soul Children satte preg på Oslo

Med parade opp Karl Johans gate og friluftskonsert med over 1800 korsangere på Universitetsplassen satte Soul Children Festival sitt preg på hovedstaden på lørdag.

Publisert Sist oppdatert

I helgen har 1800 barn og ungdom vært samlet til Soul Children festival i Oslo Spektrum. Festivalen er for korsangere fra 5. klassetrinn og oppover, og deres korledere og arrangeres i år for 12. året på rad.

Malene Kilvær (17) og Keziah Killmer (19) som til vanlig med i Oslo Soul Childrens tenåringskor Oslo Soul Teens har vært med i koret i mange år og er også veteraner på festivalen.

– Vi er med fordi det er utrolig gøy. Det er et veldig stort felleskap hvor du får lov til å kose deg skikkelig med mange tusen mennesker, forteller Malene.

Powered by Labrador CMS