🍁 1 krone for 1 måned

Du kan betale med vipps Er du under 30? Bestill med UNG her

Er du allerede abonnent?

Fortsett 👉

Et abonnement gir tilgang til alt innhold vi publiserer

| Kommentar

Hele det republikanske partiet kan ligge med brukket rygg om en måned 

De fleste ferske meningsmålinger forteller at mellomvalget 3. november vil gi Demokratene en solid seier. Det skyldes ikke – fascinerende nok – at partiet er særlig populært.

MEKTIGE: Vil et massivt valgnederlag 3. november gjøre det ekstra vanskelig for visepresident J. D. Vance (til venstre) eller Marco Rubio å bli valgt til president i 2028?
Publisert

I august skrev jeg om den overraskende seieren som Abdul El-Sayed innkasserte i Michigan under det demokratiske primærvalget til senatet.

Jeg påpekte da at mange beskrev valget av El-Sayed – som er muslim og en svært krass kritiker av Israel – som en gavepakke til republikanerne.

Den gang viste også meningsmålinger at El-Sayed ville slite med å vinne over republikanernes kandidat Mike Rogers.

Powered by Labrador CMS