For å lese denne saken må du være abonnent

Et abonnement gir tilgang til alt innhold vi publiserer

☀️ SOMMERKAMPANJE 1 krone, ut august Du kan betale med vipps

Deretter kr 299,- pr måned. Automatisk månedlig fornyelse til ordinær pris. Ingen bindingstid, du sier selv opp når du ønsker

Er du allerede abonnent?

Fortsett 👉

Meninger

LENNOX: Den britiske matematikkprofessoren John Lennox var hovedtaler på Veritaskonferansen i Grimstad i 2018.

Å gjøre vann til vin er småplukk

Jeg var tenåring på 1990-tallet. Når jeg ser tilbake på den tiden nå, får jeg en følelse av at mye frimodighet har gått tapt.

Publisert Sist oppdatert

KOMMENTAR

Den gangen gikk vi i Jesus-marsj, vi hadde gatemøter, delte ut traktater og var i det hele tatt ganske ivrige med å dele evangeliet på offentlige arenaer. Og for all del: slike ting skjer fortsatt.

Det er ikke så ofte vi leser om i det i avisene, men i flere norske byer finnes det fortsatt folk som regelmessig oppsøker offentlige arenaer for å forkynne de gode nyhetene om Jesus Kristus.

Powered by Labrador CMS