Håper de har hatt gudstjeneste i ti minus for siste gang – nå kommer avklaringen
Norges Kristne Råd krever handling fra regjeringen. Nå kommer avklaringen rundt kirke-tiltakene.
Pastor i Tromsøkirken, Simon Eidem, håper menigheten hans snart får samles innendørs igjen. Bildene er fra forrige søndag da kirken arrangerte gudstjeneste ute i snøføyk og bitende kulde. Foto: Sigbjørn Drevland
Pastor i Tromsøkirken, Simon E
...
Pastor i Tromsøkirken, Simon Eidem, håper menigheten hans snart får samles innendørs igjen. Bildene er fra forrige søndag da kirken arrangerte gudstjeneste ute i snøføyk og bitende kulde. Foto: Sigbjørn Drevland
Del
login bli abonnent
kirken,tromsø,norges kristne råd,den norske kirke,kirke-norge,helsedirektoratet,korona,koronaviruset,simon eidem,oks tromsøkirka,erhard hermansen,kjell ingolf ropstad