Boko Haram har drept flere enn IS
På ti år har terror-gruppen Boko Haram drept 27.000 mennesker i Nigeria. 
Biskop anklager verden for 
ikke å bry seg om at det 
skjer et folkemord.
MORGENBØNN: Menigheten er samlet til morgenbønn i Saint Charles Catholic Church i delstaten Kano i Nigeria. I 2014 ble menigheten rammet av et bombeangrep som terrorgruppen Boko Haram trolig sto bak. Foto: Ben Curtis, AP Photo/NTB scanpix
MORGENBØNN: Menigheten er saml
...
MORGENBØNN: Menigheten er samlet til morgenbønn i Saint Charles Catholic Church i delstaten Kano i Nigeria. I 2014 ble menigheten rammet av et bombeangrep som terrorgruppen Boko Haram trolig sto bak. Foto: Ben Curtis, AP Photo/NTB scanpix
Del
login bli abonnent
acled,boko haram,christian soildarity worldwatch,forfulgte kristne,fulanigjetere,fulanimilits,kirke under press,nigeria,nigeria´ silent slaughter,world watch monitor,is