Stor giverglede blant aktive kristne
Småbarnsfamilien fra Oslo gir 10 prosent av inntekten sin til menigheten. De er ikke de eneste.
GLEDE: Ekteparet Synnøve og Toan Gjøystdal Ngo sier det å gi tiende gir dem mye glede. Her er de sammen med sin yngste datter, Selma. Foto: Johanna Magdalena Husebye
GLEDE: Ekteparet Synnøve og To
...
GLEDE: Ekteparet Synnøve og Toan Gjøystdal Ngo sier det å gi tiende gir dem mye glede. Her er de sammen med sin yngste datter, Selma. Foto: Johanna Magdalena Husebye
Del
login bli abonnent
kristennorge,givertjeneste,aktive kristne,fast givertjeneste,menigheten,kollekt,trossamfunn,pinsebevegelsen,den norske kirke,synnøve gjøystdal ngo,toan gjøystdal ngo,tros- og livssyn,innsamling,gaver,givere,økonomi,penger,senter for samfunnsforskning,karl henrik sivesind,facebook,vipps,sosiale medier,jesus church,den norske kirken,misjon,bistand,menighet,lønn,digni,hjalmar bø,norme,skattefradrag,oslo,norges kristne råd,erhard hermansen