Terroren i påsken gjorde 176 barn foreldreløse
Fire måneder etter terrorangrepet mot tre kirker og tre hoteller sliter overlevende og pårørende tungt. Nå ber biskoper om uavhengig gransking.
RENOVERT: St. Antony-kirken er renovert og gjenåpnet etter bombeangrepet 1. påskedag, men menighetens medlemmer blir konfrontert med terrorens konsekvenser hver eneste dag. Denne menigheten mistet 54 medlemmer i angrepet. Foto: Eranga Jayawardena, AP Photo/ NTB Scanpix
RENOVERT: St. Antony-kirken er
...
RENOVERT: St. Antony-kirken er renovert og gjenåpnet etter bombeangrepet 1. påskedag, men menighetens medlemmer blir konfrontert med terrorens konsekvenser hver eneste dag. Denne menigheten mistet 54 medlemmer i angrepet. Foto: Eranga Jayawardena, AP Photo/ NTB Scanpix
Del
login bli abonnent
sri lanka,kirke under press,selvmordsbomber,terror,colombo,sumathi karunakaren,zion-kirken