NYHETERKULTURETTERTANKEMENINGERVELSIGNET HELGLYD & BILDEBLOGGKUNDESERVICE
Vi har igjen feiret Allehelgensdag, som på flere måter er en underlig dag i kirkeåret. (07.11.11)
 

«Og da han så folkemengdene, fikk han inderlig medfølelse med dem, for de var forkomne og hjelpeløse, som sauer uten gjeter. (31.10.11)
 

«Og da han så folkemengdene, fikk han inderlig medfølelse med dem, for de var forkomne og hjelpeløse, <*I>som sauer uten gjeter<*P>. (28.10.11)
 

Bibelverset vi nå i flere dager har stanset ved, avslutter slik: Jesus «helbredet all sykdom og plage» (Matt 9:35). (27.10.11)
 

I forgårs leste vi om at Jesus var på vandring. (26.10.11)
 

I går leste vi at Jesus «vandret omkring». (25.10.11)
 

«Jesus vandret nå omkring i alle byene og landsbyene. (24.10.11)
 

Annonse

Klikk her for å lese Dagen digitalt, når du vil og hvor du vil.


«Slik er fasten som jeg vil ha: At du løslater dem som urett er lenket, sprenger båndene i åket og setter de undertrykte fri, ja, bryter hvert åk i stykker. (21.10.11)

«Men dette slaget farer ikke ut uten ved bønn og faste. (20.10.11)

«For Guds Sønn, Jesus Kristus, som vi har forkynt for dere, jeg, Silvanus og Timoteus, han var ikke ja og nei, i Ham er det bare ja. (19.10.11)
 

«Ha tro til Gud» (Lukas 11, 22). (18.10.11)
 

«Eller mener dere at det er tomme ord når Skriften sier: Med brennende iver gjør Gud krav på den Ånd Han har latt bo i oss. (13.10.11)
 

Annonse
«For Han er en Gud som brenner av lengsel etter fellesskap med deg. (11.10.11)
 

«Gud er trofast som har kalt oss inn i samfunn med sin Sønn Jesus Kristus. (10.10.11)
 


Utviklet av React Solutions AS